podpora@humanet.sk +421 905 510 687 +421 905 499 052 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Online ekonomický a účtovný softvér

Zistite viac Pozrite video

“Na Humanet sa môžem pripojiť, nech som kdekoľvek. Účtovníctvo online mi veľmi uľahčuje moju prácu.”
- Henrieta, Bratislava

“Oceňujem, že vždy používam najnovšiu verziu programu s aktuálnou legislatívou. Výborné je, že nič nemusím inštalovať.”
- Zuzana, Žilina

“Podnikateľ si vystaví faktúru a ja ju hneď v účtovníctve vidím. Zdieľanie účtovníctva nám šetrí množstvo času.”
- Eva, Poprad


Aktuality
22.03.2017, Príjmy oslobodené od dane

Všetky príjmy, ktoré sú od dane oslobodené, sú taxatívne vymenované v ustanovení § 9 zákona o dani z príjmov. ... viac

21.03.2017, Sociálna poisťovňa nemocenské zamestnancom vypláca až od 11. dňa práceneschopnosti

Keď je zamestnanec práceneschopný, viete, kedy sa zamestnancovi vypláca náhrada príjmu zamestnávateľom a kedy nemocenské Sociálnou poisťovňou? ... viac

20.03.2017, Materská a rodičovská dovolenka

Do troch mesiacov po pôrode musia rodičia oznámiť pobočke Sociálnej poisťovne rodné číslo svojho dieťaťa. Poisťovňa vyžaduje kópiu rodného listu dieťaťa. ... viac

15.03.2017, Predaj nehnuteľnosti - 2. časť

Ak daňovník predá nehnuteľnosť, ktorá bola obstaraná kúpou, pričom neuplynulo viac ako 5 rokov odo dňa jej nadobudnutia do vlastníctva, príjem dosiahnutý z takéhoto predaja nie je od dane oslobodený, považuje sa za zdaniteľný príjem a zaraďuje sa medzi ostatné príjmy z prevodu vlastníctva nehnuteľnosti podľa § 8 ods.1 písm. b) zákona o dani z príjmov. ... viac

14.03.2017, Príjmy podliehajúce dani

Dani z príjmov podliehajú všetky príjmy, ktoré sú predmetom dane, okrem príjmov, ktoré sú od dane z príjmov oslobodené. ... viac

13.03.2017, Upozornenie pre zamestnávateľov: Ak zamestnanec začne prácu vykonávať v sobotu, treba ho prihlásiť v sobotu

Sociálna poisťovňa upozorňuje zamestnávateľov, že na povinnosť prihlásiť zamestnanca do registra poistencov a sporiteľov Sociálnej poisťovne na jednotlivé druhy poistení najneskôr pred začatím výkonu činnosti zamestnanca a odhlásiť ho najneskôr v deň nasledujúci po zániku poistení, sa neuplatňujú ustanovenia o počítaní lehôt. ... viac