Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Certifikáty a ocenenia

Výsledky našej práce boli odmenené viacerými certifikátmi a oceneniami.

Členstvo Eurocloud

Člen združenia Eurocloud
EuroCloud je Európske združenie, ktoré má za úlohu šíriť informácie a osvetu v otázkach cloudových riešení a sprístupniť túto perspektívnu a inovatívnu technológiu odbornej aj laickej verejnosti. Navrhuje procesy a štandardy pre efektívne použitie cloudových služieb a smeruje k vybudovaniu fungujúcej siete medzi ich poskytovateľmi a príjemcami.

Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov

Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov
Sme dlhoročným členom združenia a partnerom konferencií organizovaných pod záštitou Združenia pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov.

ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005

ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005
Poskytovanie komplexných služieb v oblasti personalistiky, spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov - vývoj softvérových systémov, poskytovania licencií, implementácia, servis, outsourcing a aktualizácia.

Microsoft Partner GOLD Independent Software Vendor (ISV)

Microsoft Partner GOLD Independent Software Vendor (ISV)
Microsoft Partner GOLD - Independent Software Vendor je najvyššia možná úroveň spolupráce so spoločnosťou Microsoft, prostredníctvom ktorej má výrobca softvéru prístup k najnovším technológiám spoločnosti Microsoft.

ORACLE Gold Partner

ORACLE Gold Partner
HOUR, spol. s r. o. sa zaradením do prestížnej úrovne Gold Partner stala partnerom spoločnosti Oracle. Členstvo v ňom nám ako nezávislému dodávateľovi softvérov umožňuje poskytovať našim zákazníkom komplexnú paletu produktov a služieb vrátane vývojových licencií Oracle, technologických produktov a služieb technickej podpory Oracle.

Microsoft Industry Award

Microsoft Industry Award
V roku 2006 sme sa s programom HUMANET zúčastnili súťaže spoločnosti Microsoft. Súťaže sa zúčastňuje množstvo firiem a produktov. Síce sme ju nevyhrali, ale podarilo sa nám dostať až do finále.