Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

História ekonomického systému Humanet

Ekonomický softvér vyvíjame a predávame už od roku 1993.


1993: Naše začiatky

Ako mnoho iných softvérových firiem na Slovensku sme začínali v Dose. Neskôr sme naše riešenia ako jedni z prvých preniesli do sveta Windows. Veľmi obľúbeným a dodnes predávaným a používaným riešením je systém pre personalistiku, mzdy a riadenie ľudských zdrojov pod názvom Human.

2001: Začiatky vývoja Humanetu

Úspech systému Human a nástup internetu boli našou inšpiráciou na vytvorenie systému, o ktorý sa zatiaľ nikto nepokúsil. Chceli sme preniesť personalistiku a mzdy z Windows do prostredia internetu.

Nové riešenie sme začali vyvíjať v roku 2001. Našim cieľom bolo vytvoriť riešenie pre spracovanie personalistiky a miezd, ktoré by naplnilo požiadavku jednoduchej inštalácie, správy a dostupnosti riešenia prostredníctvom internetu pre pobočky veľkých organizácií.

2005: Funkčná verzia

Po štyroch rokoch vývoja bolo predstavené riešenie pod názvom Humanet na tlačovej konferencii v Bratislave v októbri 2005. V tej chvíli bolo možné v Humanete viesť základnú personalistiku a realizovať spracovanie miezd.

2007: Ostrá prevádzka

V roku 2006 sme uzatvorili zmluvu na prvé nasadenie systému pre potreby VÚC Banská Bystrica. Toto riešenie bolo nasadené do ostrej prevádzky od januára 2007. Personalistiku a mzdy na tomto riešení spracovávalo viac ako 120 organizácií, ktoré sa nachádzali v rôznych častiach Banskobystrického kraja a prostredníctvom internetového pripojenia spracovávali mzdy pre viac ako 5000 zamestnancov.

Neskôr nasledovali inštalácie pre Ministerstvo spravodlivosti a Zbor väzenskej a justičnej stráže.

2009: Public cloud

Po úspechu v segmente veľkých organizácií sme sa rozhodli sprístupniť riešenie aj malým organizáciám. Vytvorili sme verejne dostupný server, kde mohli mzdy a personalistiku spracovávať aj malé organizácie.

Dnes sa takéto riešenia nazývajú verejný alebo public cloud. V roku 2009 však pojem cloud ešte zaužívaný nebol.

Ako ďalší logický krok sme videli rozšírenie systému o účtovníctvo. Pustili sme sa do vývoja modulov pre jednoduché aj podvojné účtovníctvo. Tie uzreli svetlo sveta v roku 2009 a hneď ich začali reálne používať prví zákazníci.

2011: Samoobslužný portál

V máji 2011 sme zásadným spôsobom redizajnovali portál na adrese www.humanet.sk, takže ktokoľvek kto mal záujem, si mohol jednoduchým spôsobom samoobslužne spracovávať personalistiku, mzdy, jednoduché, či podvojné účtovníctvo.

Od tejto chvíle už nikto nemusel nič sťahovať, inštalovať ani aktualizovať. Ktokoľvek kto mal záujem, mohol mať k dispozícii vždy a všade aktuálny personálny, mzdový a účtovný program.

2015: Obľúbený ekonomický systém

Humanet obsahuje programy a moduly pre personalistiku, spracovanie miezd, uchádzačov, vzdelávanie, organizačné riadenie, agentúrne zamestnávanie, úkolové mzdy, dochádzku a každý rok pribúdajú nové.

Účtovné programy Humanet obsahujú evidencie pre jednoduché aj podvojné účtovníctvo, fakturáciu, sklad, majetok, daňové priznania, prepojenie na registračné pokladnice, e-shopy a ďalšie.

Po rokoch vývoja a rozširovania sa z Humanetu stal obľúbený ekonomický systém, ktorý používajú malé aj veľké organizácie.