Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Kontrolný výkaz DPH

Máte obavu zo spracovania kontrolného výkazu DPH? Hľadáte spôsob ako jednoducho a rýchlo spracovať kontrolný výkaz DPH?

Ak ste platiteľ DPH, máte od 1.1.2014 povinnosť podávať nový druh výkazu, tzv. kontrolný výkaz DPH. Máme pre vás jednoduché riešenie ako si túto povinnosť splniť. Používajte online ekonomický systém Humanet!

Všetci používatelia účtujúci v online ekonomickom systém Humanet majú záruku zapracovania funkcie na spracovanie kontrolného výkazu DPH v dostatočnom predstihu. Najneskôr od 1.1.2014 bude jednoduché účtovníctvo aj podvojné účtovníctvo Humanet pripravené na zadávanie doplnkových informácií v účtovných dokladoch. Začiatkom februára 2014 bude v programe k dispozícii funkcia na generovanie vlastného kontrolného výkazu DPH.

Humanet je online ekonomický systém. Pre jeho používateľov to znamená, že nemusia nič sťahovať, inštalovať a ani aktualizovať. Automaticky po uvolnení upravenej verzie účtovného programu Humanet je spracovanie kontrolného výkazu DPH každému k dispozícii.

Zapracovanie kontrolného výkazu DPH je súčasťou štandardného poplatku za používanie online ekonomického systému Humanet. Za používanie funkcie spracovania kontrolného výkazu DPH neplatíte nič navyše. Nemusíte platiť ani žiadny poplatok za balík podpory.