Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Pekné faktúry

Vytvárajte pekné faktúry. Prezentujte vašu korporátnu identitu na faktúre.

Čo musí obsahovať faktúra

Zákon o DPH predpisuje obsah faktúry a obdobných dokladov. Stanovuje aké informácie tam musia byť. Fakturačný systém Humanet sa postará o to, aby tam všetko potrebné bolo a vy sa môžete rozhodnúť ako to bude vyzerať.

Zmeňte vzhľad faktúry

Online fakturácia Humanet vám umožňuje ľubovoľne manipulovať so vzhľadom faktúr a ostatných dokladov. Okrem pridania loga, či pečiatky, čo je bežnou funkciou každej modernej fakturácie, môžete zmeniť aj usporiadanie prvkov na faktúre, ich farby, typ písma, veľkosť písma atď.

Záleží iba na vás a vašej kreativite aké pekné faktúry dokážete vytvoriť.

Faktúra ako súčasť korporátnej identity

Propagačné materiály, vizitky, emaily, hlavičkové papiere a množstvo ďalších písomností a predmetov ste prispôsobili vašej korporátnej identite. Urobte tak aj s vašimi faktúrami.

Použite sofistikované možnosti editora vzhľadu zostáv v online fakturácii Humanet a dolaďte vzhľad faktúr a ostatných fakturačných dokladov, aby zodpovedali vašej firemnej prezentácii.

Faktúra ako reklamné médium

Ak sa chcete v podnikaní presadiť, chce to dobrý nápad a tvrdo na ňom pracovať. Mať však dobrý nápad, o ktorom nikto nevie, je ako nemať žiadny nápad. Ak chcete, aby ľudia vaše produkty a služby kupovali, musíte im o nich dať vedieť. A na to slúži reklama.

Reklama môže byť drahá, ale existujú spôsoby ako na reklame ušetriť. Možno ste sa už stretli s pojmom GUERILLA MARKETING. Ide o súbor návodov a techník ako robiť reklamu lacnejšie a dať o sebe vedieť veľkému množstvu potenciálnych zákazníkov za oveľa menej peňazí.

Jedným zo spôsobov je napríklad aj využitie faktúry na umiestnenie informácií o nových produktoch a službách. S online fakturáciou Humanet je to hračka.