Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Export a import filtrov

Videli ste u niekoho v Humanete výborný filter na roliach a neviete si ho sám vytvoriť? Požiadajte o jeho vyexportovanie a filter si do svojej databázy naimportujte.

1. Export definície filtra – v zozname Sady filtrov označte filter, ktorý chcete exportovať a vo voľbe Doplnky vyberte Export do XML. Vytvorený súbor uložte na disk a môžete ho poslať ako prílohu emailovej správy.

Online ekonomický software

2. Import definície filtra – v zozname Sady filtrov vo voľbe Doplnky vyberte Import z XML a načítajte súbor, ktorý ste si uložili na disk.

Online ekonomický software

Pripravili sme pre vás sadu 35 vzorových filtrov, medzi nimi filter Pracovný pomer, Dohody, PPV s nepravidelným príjmom, Typ odmeňovania – mesačné, Poistenci VšZP, Poberatelia starobného dôchodku, Poistenci s polovičnou sadzbou na ZP, Výplata na účet, Ženy a mnohé ďalšie, súbor XML stiahnete tu.
Späť na vyhľadávanie