Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Ako používať iba fakturáciu bez účtovníctva

Humanet je možné použiť iba na fakturáciu bez nutnosti využívania ostatných účtovných evidencií. Pre tento účel si vytvorte databázu jednoduchého účtovníctva a po jej založení vykonajte nasledovnú zmenu v nastaveniach systému.

Aby ste sa zbavili upozornení na neuhradené faktúry je potrebné si vypnúť ich automatické zaúčtovanie. Toto vykonáte vo voľbe Fakturácia a odbyt v časti Nastavenia fakturácie ako ukazuje nasledovný obrázok.

Online ekonomický software

Pokiaľ ste už nejaké faktúry medzičasom vytvorili a sú zaúčtované, tak si ich zo zaúčtovania môžete odstrániť vo voľbe Pohľadávky. V zozname pohľadávok označte všetky záznamy a dajte ich odstrániť.
Späť na vyhľadávanie