Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Filtrovanie zostáv v zozname Tlačové zostavy

Vytvorili ste si množstvo zostáv a potrebujete si sprehľadniť ich zoznamy?

Môžete ich zobrazovať po skupinách. Pre tento účel každej zostave, ktorú chcete zaradiť do určitej skupiny, pridajte filter Uživ. kategórie.

Kliknite na tlačidlo vpravo od stĺpca Užív. parametre, vo formulári Používateľské parametre zostavy vpíšte do políčka Užívateľská kategória názov budúceho filtra. Po uložení údajov cez tlačidlo Zapísať, sa pre zostavu pridá filter do stĺpca Užív. kategória.

Online ekonomický software

Tento filter pridajte všetkým zostavám, z ktorých chcete vytvoriť skupinu zobrazovaných zostáv. Napr. skupina Kontrola miezd bude obsahovať len vzorové univerzálne riadkové zostavy s kódom URZ007, URZ008, URZ010, URZ012, URZ022, URZ024.

Online ekonomický software

Pre vyfiltrovanie zostáv s užívateľskou kategóriou vyberte v spodnej časti tabuľky zo zoznamu novo vytvorený filter. Zobrazí sa len skupina zostáv Kontrola miezd.

Online ekonomický software

Týmto spôsobom môžete nastaviť užívateľské kategórie všetkým typom zostáv v systéme Humanet, a tak pomocou filtra zobrazovať len tie zostavy, ktoré používate.
Späť na vyhľadávanie