Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Názov daňového úradu v mesačnom daňovom prehľade

Ako zadáte názov daňového úradu v mesačnom daňovom prehľade?

V organizácii typu Daňový úrad na záložke Základné nastavenia / Organizácie / Adresy kliknite na tlačidlo Pridať, do políčka Názov vyplňte označenie daňového úradu, označte políčko Hlavná adresa a kliknite na tlačidlo Zapísať.

Online ekonomický software

Pri spracovaní mesačného daňového prehľadu sa názov daňového úradu zapíše do tlačiva.

Online ekonomický software

UPOZORNENIE: S platnosťou od 1. 1. 2012 bolo v zmysle reformy daňovej správy zriadených 8 daňových úradov v sídlach krajov a 1 daňový úrad pre vybrané subjekty so sídlom v Bratislave. Preto pre označenie daňového úradu na daňových tlačivách je možné použiť už len nasledovné názvy:

Online ekonomický software


Späť na vyhľadávanie