Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Používanie viacerých okien Humanetu

Potrebujete naraz vidieť viacero okien Humanetu? Potrebujete naraz vidieť personalistiku aj mzdy?

Žiadny problém. Využite jednu z popisovaných možností:

1. Použite Humanet vo viacerých prehliadačoch.
V každom prehliadači môžete byť prihlásený ako jeden a ten istý užívateľ a nachádzať sa v nezávislých moduloch Humanetu.

Online ekonomický software

Vo vrchnej časti obrázka Humanet v okne prehliadača Internet Explorer, pod ním Humanet v okne prehliadača Google Chrome. Prihlásený rovnaký užívateľ v rovnakej databáze, v každej sa nachádza v inom module Humanetu.

2. Použite Humanet vo viacerých reláciách jedného prehliadača.
Humanet si v rámci jedného prehliadača pamätá polohu užívateľa. Aby ste mohli využiť jeden a ten istý prehliadač, musíte vytvoriť novú reláciu.
V každej relácii (v každom nezávislom okne toho istého prehliadača) môžete byť prihlásený ako jeden a ten istý užívateľ a nachádzať sa v nezávislých moduloch Humanetu.
Novú reláciu spustíte z menu prehliadača. Ak prehliadač nemá zobrazené menu, zobrazíte menu prehliadača stlačením klávesu ALT na ľavej strane klávesnice.

Online ekonomický software

Okno prehliadača bez zobrazeného menu.

Online ekonomický software

Stlačením klávesu ALT na ľavej strane klávesnice zobrazíte menu prehliadača.

Online ekonomický software

Spustite novú reláciu prehliadača. Otvorí sa nové, prázdne, okno prehliadača.

Online ekonomický software

Spustená nová relácia. Otvorené nové, prázdne, okno prehliadača.

Online ekonomický software

V novom okne otvorte Humanet.

Online ekonomický software

Hore Humanet v okne prehliadača Internet Explorer, pod ním Humanet tiež v okne prehliadača Internet Explorer. Prihlásený rovnaký užívateľ v rovnakej databáze, v každej sa nachádza v inom module Humanetu.
Späť na vyhľadávanie