Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Prispôsobená tlač rozmeru papiera v programe Adobe Reader

Adobe Reader môže na niektorých počítačoch tlačiť faktúry zväčšené na rozmer, ktorý sa nezmestí na formát A4. Nastavenie tlače v Adobe Reader je však nastaviteľné.

Adobe Reader X

Kliknite na ikonu tlačiarne v spodnej časti obrazovky

HUMANET softvér ako služba na Macu

alebo na ikonu tlačiarne v hornom paneli (ak je zobrazený).

HUMANET softvér ako služba na Macu

V dialógu pred tlačou zvoľte Prispôsobiť v časti Veľkosť - Voľby veľkosti. Zobrazený náhľad faktúry je zobrazený na celý papier formátu A4.

HUMANET softvér ako služba na Macu

 

Adobe Reader 9

Kliknite na ikonu tlačiarne v hornom paneli.

HUMANET softvér ako služba na Macu

V dialógu pred tlačou zvoľte Prispôsobiť tlačiteľnej ploche v časti Mierka strany a označte políčko Automaticky otáčať a vystrediť. Zobrazený náhľad faktúry je zobrazený celý papier formátu A4.

HUMANET softvér ako služba na Macu


Späť na vyhľadávanie