Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Režim kompatibilného zobrazenia IE

Ak vám Humanet hlási, že máte verziu IE 7.0 alebo 8.0, ale v skutočnosti používate novšiu verziu IE, potom máte pravdepodobne zapnutý v IE režim kompatibilného zobrazenia, ktorý prehliadač Internet Explorer obsahuje pre účely korektného zobrazenia obsahu internetových stránok, ktoré boli pôvodne vytvorené pre staršie verzie Internet Explorera. Pre správnu funkčnosť Humanetu je potrebné režim kompatibilného zobrazenia vypnúť.

Režim kompatibility IE

Návod ako zmeniť režim nastavenia kompatibility v prehliadači Internet Explorer 9, nájdete priamo na stránkach výrobcu prehliadača na adrese http://support.microsoft.com/kb/2536204/sk.
Späť na vyhľadávanie