Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Tlačové zostavy na tablete a smartfóne

Väčšina zostáv sa v Humanete generuje vo formáte PDF. Na ich zobrazenie potrebujete mať inštalovaný príslušný program. Na spracovanie PDF súborov potrebujete mať v tablete nainštalovanú aplikáciu pre spracovanie PDF súborov – buď Adobe Reader (odporúčame) alebo Foxit Reader.

Android, Windows Mobile 5 a 6, Windows Phone 7.X, Windows 8 RTM a iOS (Apple)

  • Nainštalujte si aplikáciu Adobe Reader alebo Foxit Reader.
  • Po nainštalovaní vypnite a zapnite internetový prehliadač.
  • Po spracovaní zostavy systém ponúkne na prevzatie súbor Document.pdf, tento súbor stiahnite (prevezmite) a po stiahnutí ho môžete otvoriť.

Ak program na zobrazovanie PDF súborov máte a PDF súbory sa stále nezobrazujú, tak:

  • 1. Problém môže byť v nastaveniach konkrétneho internetového prehliadača – vtedy skúste použiť iný internetový prehliadač.
  • 2. Nastavenie PDF súborov môže byť ovplyvnené poradím inštalácie aplikácií. Ak bola najskôr nainštalovaná aplikácia Adobe Reader a až potom internetový prehliadač, tak je pravdepodobné, že prehliadač nemá nastavenia pre PDF súbor. V takomto prípade odporúčame odinštalovať Adobe Reader, vykonať reštart tabletu a po reštarte opäť nainštalovať Adobe Reader.
  • 3. Ak žiadny z vyššie popísaných postupov nepomôže, použite prehliadač Opera Mobile. Prehliadač Opera vždy ponúkne PDF súbor na prevzatie a po prevzatí ponúkne ihneď otvorenie.Späť na vyhľadávanie