Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Zálohovanie dát

Humanet vykonáva zálohovanie dát automaticky. Pokiaľ máte záujem, môžete si kedykoľvek vytvoriť aj vlastnú zálohu a tú si uložiť do svojho počítača.

V časti Môj Humanet nájdite databázu, ktorú chcete zálohovať a v riadku databázy kliknite na ikonu Online ekonomický software

Online ekonomický software

V okne Správa databázy v riadku Archivácia kliknite na tlačidlo Vytvoriť zálohu.

Online ekonomický software

V okne Zálohovanie databázy sa vás systém opýta, či naozaj chcete databázu zálohovať. Ak áno, kliknite na tlačidlo Zálohovať.

Online ekonomický software

V nasledujúcom okne už systém vytvára zálohu. V tomto okne si prečítajte dôležité informácie o vytváraní záloh. Pre návrat, kliknite na Správa databázy.

Online ekonomický software

Trvanie vytvárania zálohy je ovplyvnené veľkosťou databázy, ktorú zálohujete.

V okne Správa databázy sa po čase zobrazí tlačidlo Stiahnuť vytvorenú zálohu. Ak bolo okno dlhšie otvorené, pre zobrazenie tlačidla stránku obnovte.

Online ekonomický software


Späť na vyhľadávanie