Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Problémy s prihlásením ?

V prípade, ak Vám v priebehu niekoľkých minút, neprišiel potvrdzovací email na aktiváciu Vášho účtu skúste nasledovné alternatívy.

SPAM priečinok

Aby niekto nezneužil Vašu emailovú adresu na registráciu do Humanetu, posielame pokyny na aktiváciu každého nového účtu emailom. V žiadnom prípade neposielame žiadny SPAM, avšak aj napriek tomu niekedy naše emaily skončia vo Vašej pošte zaradené medzi SPAM.

Ak Vám neprišiel náš potvrdzovací email, skontrolujte si prosím Váš priečinok SPAM. Pre GMAIL emailové adresy nájdete priečinok SPAM podľa nasledujúceho obrázka.

Spam priečinok