Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

12.03.2016 / Daňové priznanie 2015

Daňové priznanie 2015

Daňové priznanie

V Humanete spracujete daňové priznanie online z počítača, tabletu, či dokonca aj smartfónu. Nič nesťahujete, neinštalujete, neaktualizujete.

K dispozícii sú daňové priznania pre fyzické aj právnické osoby vrátane výkazov, ako súvaha, výkaz ziskov a strát, výkaz mikroúčtovnej jednotky a pod.

Ak ste spracovávali účtovníctvo za rok 2015 v online účtovníctve Humanet, potom vám program do daňového priznania vyplní väčšinu údajov načítaním z účtovníctva.

Vytvorené daňové priznanie môžete vytlačiť, uložiť a exportovať v elektronickom formáte pre jeho podanie na portáli Finančnej správy.

Ak Humanet na spracovanie účtovníctva nepoužívate, nevadí. Stačí sa bezplatne zaregistrovať a môžete daňové priznanie spracovať. Všetky funkcie na spracovanie daňového priznania v online účtovnom programe Humanet sú bezplatné.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.