Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

02.03.2018 / Elektronické služby Sociálnej poisťovne sú už funkčné

Elektronické služby Sociálnej poisťovne sú už funkčné

Informácia Sociálnej poisťovne

Problémy, ktoré včera avizovala Sociálna poisťovňa pri nasadení novej verzie dizajnu elektronických služieb, boli odstránené. Systém je funkčný a zamestnávatelia ho už teraz môžu v plnej miere využívať. Individuálne problémy pri práci s elektronickými službami treba nahlásiť štandardnou formou prostredníctvom kontaktného formulára na adrese https://esluzby.socpoist.sk.

Zavedenie nového dizajnu elektronických služieb súvisí s modernizáciou systému a komfortnejším využívaním týchto služieb užívateľmi.

Zdroj: Sociálna poisťovňa

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.