Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

26.01.2015 / Vieme, kto sú excelentní účtovníci

Vieme, kto sú excelentní účtovníci

Hľadáte excelentného účtovníka? Vieme, ktorí sú to. Na adrese www.testuctovnika.sk je umiestnený rebríček tých najlepších.

Excelentní účtovníci

Myslíte si, že ste aj vy excelentný účtovník? Dokážte nám to! Na adrese www.testuctovnika.sk si môžete overiť svoje schopnosti a znalosti.

Otestujte sa a porovnajte s ostatnými účtovníkmi v našom teste excelentného účtovníka. Ak uspejete, získate automaticky doživotnú zľavu na ekonomický softvér a môžete vyhrať úplne nový iPad Air 2.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.