Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

11.07.2011 / Letná hra a internetový software pre mzdy a účtovníctvo

Letná hra a internetový software pre mzdy a účtovníctvo

Začnite účtovať v internetovom ekonomickom software Humanet a vyhrajte jednu zo skvelých cien! Môžete získať napríklad štýlový notebook ASUS EEE PC 1005PXD, ktorý je ako stvorený pre prácu s programom Humanet. Viac informácií a pravidlá hry nájdete tu.

Okrem skvelej výhry sa zbavíte starostí s inštaláciami a aktualizáciami ekonomického software, pretože internetový software Humanet je aktuálny vždy bez nutnosti čokoľvek sťahovať alebo aktualizovať.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.