Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

13.06.2012 / Nové videonávody

Nové videonávody

Videonávody sú modernou a efektívnou formou vzdelávania. Umožňujú Vám rýchlejšie spoznať a pochopiť systém práce v Humanete.

Na adrese http://www.humanet.sk/video-navody/uctovnictvo nájdete videonávody pre prácu s účtovníctvom Humanet, kde sme dnes doplnili ďalšie nové videonávody.

Nájdete tu napríklad návod na nastavenie predkontácií, ktorých použitie Vám umožní mnohé činnosti zautomatizovať a zbaviť sa potreby ručného účtovania opakujúcich sa účtovných prípadov.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.