Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

10.04.2015 / Ročné daňové hlásenie za rok 2014

Ročné daňové hlásenie za rok 2014

Ročné daňové hlásenie za rok 2014

Zamestnávate zamestnancov a vyplácate im mzdy? Nezabudnite, že do 30.4.2015 musíte odovzdať ročné daňové hlásenie.

Ročné daňové hlásenie pohodlne a rýchlo spracujete v online mzdovom programe Humanet. Ak váš aktuálny mzdový program neposkytuje spracovanie ročného daňového hlásenia, potom je najvyšší čas ho vymeniť za moderný online mzdový program, ktorý vám splnenie povinnosti ročného daňového hlásenia umožní zrealizovať rýchlo a jednoducho.

V mzdovom programe Humanet načítate údaje do ročného daňového hlásenia jedným klikom priamo z miezd spracovaných za rok 2014. Načítané údaje môžete v prípade potreby upraviť.

Z údajov, ktoré máte v programe evidované môžete vytvoriť hlásenie v tlačenej forme a odovzdať ho na príslušnom daňovom úrade. Tlačivá sú vyhotovené v originálnom formáte Finančnej správy, takže ich daňové úrady bez výhrad akceptujú. Súčasťou je taktiež elektronický výstup vo formáte XML, ktorý môžete použiť na elektronické podanie cez eDane alebo portál Finančnej správy.

Ročné daňové hlásenie nájdete v mzdovom programe Humanet ako súčasť daňových výkazov vo voľbe Spracovanie miezd -> Tlače a výstupy -> Výkazy -> Daňové výkazy.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.