Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

06.05.2013 / Online software na mzdy, liek na neduhy klasického mzdového software

Online software na mzdy

Online software na mzdy Vás zbaví typických neduhov klasického mzdového software. Neustále aktualizácie a inštalácie nových verzií pri zmene legislatívy sú minulosťou.

Dnes je už pravidelnosťou, že ku zmene a novelizácii zákonov, ktoré ovplyvňujú spracovanie miezd, dochádza minimálne dva krát ročne, v júli a v januári. S každou zmenou mzdovej legislatívy je nutne spojená aj aktualizácia software na mzdy.

Tí šikovnejší už zistili, že starostí s inštaláciami aktualizácií software na mzdy je možné sa elegantne zbaviť používaním online software na mzdy.

Používaním kvalitného a overeného online software na mzdy získate okrem vždy aktuálnej verzie a legislatívy pri práci s programom ešte ďalšie výhody. Sú nimi vyššia bezpečnosť a dostupnosť kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Väčšina užívateľov klasického software na mzdy sa obáva a tŕpne pri pomyslení na chvíľu, kedy sa im počítač pokazí. Nainštalovať a aktualizovať klasický software na mzdy, nie je až tak veľmi komplikované. Preinštalovať program a obnoviť dáta do stavu pred poruchou počítača už je zložitejšia úloha. Avšak každý kto používa online software na mzdy vie, že spracované mzdy už mu nikdy neohrozí pokazený alebo ukradnutý počítač. Pri používaní online mzdového software sú spracované dáta zabezpečené a zálohované profesionálnymi nástrojmi špičkovo vybaveného dátového centra.

Ďalšou skvelou výhodou online software na mzdy je jeho dostupnosť kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Online software na mzdy môžete používať prostredníctvom internetu z počítača s Windows, na Macu aj Linuxe. Tablet, smartfón, herná konzola alebo smart TV Vám taktiež poskytnú neobmedzený prístup k Vami spracovaným mzdám.

Pri pohľade na všetky tieto výhody už neprekvapí fakt, že online software na mzdy zaznamenáva obrovský vzostup v počet užívateľov, zatiaľ čo klasický software na mzdy sa prepadáva v počet nových predajov.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.