Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

05.07.2018 / Výkaz poistného a príspevkov s údajmi z miezd za jún 2018 nie je možné odoslať

Výkaz poistného a príspevkov s údajmi z miezd za jún 2018 nie je možné odoslať

Informácia Sociálnej poisťovne

V týchto dňoch nás užívatelia našich systémov upozornili na to, že nie je možné odoslať výkazy poistného a príspevkov (pre nepravidelné príjmy) za mesiac jún 2018 s obdobím zúčtovania 072018. Zisťovali sme dôvody, a na stránke portálu elektronických služieb Sociálnej poisťovne sme našli túto informáciu:

"Sociálna poisťovňa upozorňuje užívateľov e-Služieb, že Výkazy poistného a príspevkov v novej verzii budú na odosielanie sprístupnené do termínu splatnosti poistného. Výkazy, ktoré majú v hlavičke v poli „zúčtované v mesiaci“ uvedené obdobie 062018 a starší sa zasielajú v starej verzii. Výkazy, ktoré budú mať uvedený vyšší dátum, t.j. 072018 a viac budú posielané v novej verzii. O nasadení budeme informovať aj prostredníctvom mailovej skupiny „SWspol“."

V tejto súvislosti chceme informovať užívateľov systému Humanet, že spracovanie výkazu poistného a príspevkov v novej verzii 2018 sprístupníme v systéme v čo najkratšom čase.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.