Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Účtovníctvo online

Účtovníctvo online je moderná forma vedenia účtovníctva.

Účtovníctvo online

Účtovný program nie je potrebné mať nainštalovaný priamo na počítači, na ktorom sa spracovanie účtovníctva vykonáva. V praxi to znamená, že nikdy nemusíte žiadny účtovný program inštalovať ani aktualizovať. Účtovníctvo máte k dispozícii kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu.

Vždy keď online účtovníctvo používate máte istotu, že pracujete s najnovšou verziou a účtujete podľa platných zákonov a legislatívnych predpisov.

Viesť účtovníctvo online je rovnako jednoduché a bezpečné ako používanie internet bankingu. Ak používate internet banking, tak už teda viete aké jednoduché a pohodlné môže byť aj spracovanie účtovníctva online.

Tisícky používateľov už vyskúšali výhody účtovníctva online. Pridajte sa aj vy a vyskúšajte účtovníctvo online zdarma ešte dnes.