Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Účtovný program

Účtovný program Humanet je modernou online alternatívou pre vystavovanie faktúr, vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva.

Nadštandardná funkčnosť

Fakturácia, skladové hospodárstvo, evidencia krátkodobého a dlhodobého majetku, pokladňa, banka, pohľadávky, záväzky, interné doklady, spracovanie DPH, kontrolný výkaz DPH, daňové priznania atď. To všetko sú oblasti a funkcie, ktoré musí každý účtovný program poskytovať.

Inak tomu nie je samozrejme ani v Humanete. Okrem uvedených základných požiadaviek účtovný program Humanet poskytuje aj pokročilejšie funkcie ako sú automatické účtovanie, exporty do excelu, generovanie elektronických výstupov pre banky a finančnú správu. Môžete sa spoľahnúť, že daňové priznanie, súvaha a výkaz ziskov a strát vyzerajú ako skutočné tlačivá a nemusíte tak pátrať, ktoré políčko, čo znamená.

Údaje evidované v účtovnom programe sú prehľadne usporiadané. Môžete ich ľubovoľne triediť a filtrovať a tak oveľa ľahšie nájdete konkrétne informácie a prípadné účtovné nezrovnalosti. Neoceniteľným pomocníkom pri hľadaní chýb v zaúčtovaní a pri analýze údajov je komplexný pohľad na účtovné predpisy s možnosťou sumarizácie podľa syntetických účtov, účtovných tried a skupín.

Štandardom je kopírovanie dokladov, vytváranie súvisiacich dokladov pri sledovaní konkrétneho obchodného prípadu, odosielanie dokladov emailom, import bankových výpisov aj generovanie príkazov na úhradu.

Nekompromisná dostupnosť

Nekompromisná dostupnosť

Pri používaní online účtovného programu podnikatelia aj účtovníci oceňujú, že je účtovníctvo dostupné kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom internetu.

Môžete používať Windows počítač, Mac, Linux rovnako dobre ako tablet alebo v prípade nutnosti smartfón.

Nesťahujete žiadne inštalácie, aktualizácie a ani nič neinštalujete. Napriek tomu máte istotu, že vždy používate najnovší účtovný program s aktuálne platnou legislatívou.

Bezpečný účtovný program

Bezpečný účtovný program

Online prístup k účtovníctvu je zabezpečený na viacerých úrovniach a mnohými bezpečnostnými prvkami na profesionálnej úrovni. Vaše účtovné dáta už nikdy neohrozí ukradnutý, stratený alebo pokazený počítač.

Z pohľadu prístupu neoprávnenej osoby alebo možnosti krádeže dát je online účtovný program Humanet paradoxne oveľa bezpečnejší ako klasické účtovné programy alebo krabicové ekonomické softvéry.

Finančne výhodný účtovný program

Priaznivá cena

Vopred neplatíte žiadne licenčné ani registračné poplatky za nákup účtovného programu. Môžete začať účtovať okamžite a bez akýchkoľvek obmedzení.

Za program budete platiť až následne po spracovaní dát raz mesačne malú sumu, ktorá zodpovedá rozsahu zaúčtovaných dát a vystavených faktúr. V cene je poplatok za používanie účtovného programu aj kompletná podpora. Neúčtujú sa žiadne iné doplatky alebo poplatky za nadštandardné funkcie. Všetko, čo v účtovnom programe existuje, vrátane nových verzií a aktualizácií, máte za jeden jediný priaznivý poplatok