Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Výpočet čistej mzdy

Mzdový program v ekonomickom software Humanet vám vypočíta čistú mzdu a ostatné mzdové udaje vždy zaručene podľa platnej legislatívy. S online mzdovým programom zažijete úplne iný prístup pri spracovaní miezd.

Konečne budete mať viac času aj na svoje deti a rodinu a nebudete prichádzať z práce unavený. Všetky vaše starosti okolo inštalácií, aktualizácií a zálohovania za vás rieši online ekonomický software.

Vďaka online technológii a internetu sa už nemusíte starať o aktualizáciu programu. Systém máte dostupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu. Môžete používať počítač s operačným systémom Windows, Linux, Mac, tablet alebo aj smartfón.

Vaše dáta už neohrozí nikdy pokazený alebo ukradnutý počítač, pretože aj zálohovanie dát za vás realizuje automaticky online mzdový program.

Výpočet čistej mzdy

Výpočet čistej mzdy môžete zjednodušiť na výpočet odvodov a dane, ktoré sa odpočítajú od hrubej mzdy a týmto rozdielom vzniká čistá mzda. Tento princíp je veľmi jednoduchý, avšak v praxi do tohto výpočtu vstupuje mnoho ďalších premenných ako sú percentá odvodov na zdravotné a sociálne poistenie, druh pracovného pomeru, daňový bonus a mnoho ďalších okolností. Najjednoduchšie je použiť na výpočet čistej mzdy mzdový program, ktorý po zadaní príslušných vstupov za vás výpočet čistej mzdy vykoná.

V online mzdovom programe Humanet môžete vykonať výpočet čistej mzdy pre rok 2012, výpočet čistej mzdy pre rok 2013, ale aj predchádzajúce obdobia až do roku 2007.