Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Zľavový kupón

Aktivácia a zaplatenie zľavového kupónu Vám umožnia získať zľavu na používanie služieb online ekonomického systému Humanet.

Zľava uvedená na kupóne je doživotná, tzn. že po aktivácii kupónu získavate zľavu nielen na hodnotu služieb uvedenú na kupóne, ale aj na ďalšie časovo neobmedzené obdobie.


Ako získať zľavový kupón?

Zľavový kupón je možné získať na bezplatnej prezentácii systému Humanet, od partnerov predávajúcich systém Humanet alebo ako prílohu v časopisoch. Na jeho uplatnenie postupujte podľa nasledovného návodu.


1. Zaregistrujte sa v systéme Humanet

Zdarma sa zaregistrujte. Je to jednoduché, rýchle a bezplatné.


2. Vyplňte Vaše kontaktné údaje

Po dokončení registrácie sa prihláste do Humanetu a vo voľbe Profil vyplňte Vaše údaje v profile užívateľa ako to ilustruje nasledovný obrázok.

Profil

3. Aktivujte zľavový kupón

Vo voľbe Vyúčtovanie kliknite na odkaz Použiť zľavový kupón.

Vyúčtovanie

Zadajte a potvrďte zadanie čísla zľavového kupónu..

Zľavový kupón

4. Uhraďte zľavový kupón

Po zadaní čísla zľavového kupónu Vám systém zobrazí inštrukcie na úhradu sumy uvedenej na zľavovom kupóne. Rovnaké inštrukcie Vám systém ihneď pošle aj emailom na Vašu emailovú adresu.