Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Zmluva na ochranu osobných údajov

Zmluva na ochranu osobných údajov

V prípade, že Humanet iba skúšate a nezadávate v ňom skutočné osobné údaje, potom je všetko v súlade so zákonom. V prípade, že v Humanete spracovávate skutočné osobné údaje, mali by ste s nami podpísať zmluvu na ochranu osobných údajov.

Stiahnite si zmluvu na ochranu osobných údajov, ktorú sme pre vás pripravili. Zmluvu doplňte v záhlaví o údaje vašej organizácie. Dole ju podpíšte a odošlite ju v dvoch vyhotoveniach poštou na našu adresu. My ju po obdržaní podpíšeme a pošleme vám jedno vyhotovenie späť. Druhé vyhotovenie ostane archivované u nás. Pokiaľ potrebujete viac vyhotovení, pošlite nám ich viac. Všetky podpíšeme a necháme si len jedno.